Львів – Берегвар – Мукачево –  Берегово – Ужгород – Барвінок – Львів

День 1: виїзд зі Львова (о 8:00) Мандрівка до сонячного Закарпаття розпочинається зі Львова. Переїзд через Карпати. Перша зупинка в урочищі Берегвар. Екскурсійну програму розпочнемо з огляду мисливського палацу графа Шенборна. Подорож продовжуємо екскурсією до історичного замкому “Паланок”. Відпочинемо та покупаємось у термальному комплексі “Жайворонок” у м. Берегово. Дегустація вина – “Старий підвал”. Поселення  до садиб сільського туризму (о 21:30).
День 2: Сніданок і виїзд (о 8:00) Переїзд до Ужгорода. Другий день мандрівки розпочнемо із екскурсію по центральній площі Корзо. Екскурсія по тисячолітньому місту Ужгороду відкриває цілі культури різних часів і народів. Ви побачите унікальну будівлю колишньої синагоги, мініатюрні пам’ятникі, старовинний костел Святого Георгія і справжній шедевр архітектури Хресто-Воздвиженський греко-католицький собор. Відвідаємо алею сакур. Купання у термальному комплексі «Золота Гора» Повернення до Львова (о 23:00)


Виїзд: 10.04.2021;
17.04.2021;
24.04.2021.

У вартість ВХОДИТЬ:

– проїзд комфортабельним автобусом,
– проживання,
– супровід гіда-екскурсовода,
– екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
– страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

– харчування,
– вхідні квитки в туристичні об’єкти
– дегустації.

Знижки для дітей:

– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
– Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *