Мукачево – Берегово – Пилипець – Шипіт – Синевир – Мукачево

1 День: Приїзд до міста Мукачева. Зустріч на ж/д вокзалі.
Виїзд із Мукачева (о 10:00) – Екскурсія «Місто над Латорицею». На нас чекає знайомство з історичним центром міста Мукачева та перлиною європейської фортифікації – замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні  храми різних конфесій, бароковий палац,  Ратушу. По фотографуємо і потремо бронзових  гусей, святих, сажотруса, кельтів.  Вільний час у Мукачеві.

Факультативно пропонується дегустація в «Кельтському дворі» (250 грн./ос. при групі не менше 4 осіб).  Пропонуємо дегустацію фруктових паленок і настоянок (слив’янка, кедрівка, черешневка, дичковка, хурмовка…), а також декількох видів вермута приготованого на трьох десятках трав в Дегустація проходить в старовинному сорока п’ятиметровому підвалі біля підніжжя Ловачки, на схилах якої вже більше 500 років вирощують виноград.
2 День:  Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» (100 грн з людини при групі не менше 5-ти осіб)Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх перелічених ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.
Виїзд із Мукачева (о 14:00) Переїзд до міста Берегово – відпочинок у термальному комплексі “Жайворонок”. Повернення до Мукачева. Обід. Вільний час.
3 День: Сніданок і виїзд (о 7:45). Нашу мандрівку продовжимо оглядом водоспаду Шипіт та катанням на канатній дорозі на гору Гимбу. Наступна наша зупинка високогірне озера Синевир. Смачно пообідаємо у гуцульській колибі. На завершення мандрівки відвідаємо Реабелітаційний центр бурого ведмедя. Повернення до Мукачева (орієнтовно о 20:00).
Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.


Замовити тур

Виїзд: Щоп’ятниці

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у готелі або сільських садибах (2 ночі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти.
Страхування 50грн/ос.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
– Мукачівський замок: загальний і студентський – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.
– мисливськи палац графа Шенборна: 20грн.-дорослі,  15грн. – діти.

– термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн
– озеро “Синевир”: загальний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн;
– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.
– канатно-крісельний витяг – 120грн./ос, дитячий – 80грн./ос.
– реабелітаційний центр бурого ведмедя – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *