Мукачево – Косино – Верхня Грабівниця – Пилипець  – Шипіт – Синевир – Мукачево

1 день: Приїзд до Мукачева. Зустріч із екскурсоводом. Екскурсійна програма розпочинається з екскурсії по центральній частині міста Мукачева. Переїзд до термального комплекску “Косино”,  покупаємсь та відпочинемо у різноманітнних саунах. Переїзд до Мукачева, дегустація пива, сира та м’ясних виробів. Поселення до готелю вільний час.
2 день: Сніданок. Наша мандрівка продовжується  переїздом по вимощеній бруківкою вулиці до неприступного, овіяного легендами замку “Паланок“, екскурсія та фото на згадку. Переїзд до села Верхня Грабівниця, де оглянемо оборонну споруду – бункер Арпада. Повернення до Мукачева та відвідання фестивалю «Варишське пиво».
3 день: Сніданок. Виселення із готелю. Відправляємось в мандрівку до Карпат. Під час екскурсії Ви оглянете один з найкрасивіших водоспадів Українських Карпат – водоспад Шипіт, покатаємось  на витязі на гору Гимба. Переїзд до найбільше Карпатське озеро – Синевир, яке овіяне безліччю легенд. Обід у карпатській колибі. Погодуємо ведмедів у реабілітаційнийцентрі бурого ведмедя. Повернення до Мукачева (орієнтовно о 20:00)


Виїзд: 27.06.2020;
22.08.2020;
11.09.2020.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у готелі або сільських садибах (2 ночі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти, дегстації.

Вхідні квитки:
– термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 300 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;
– Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
– бункер лінії Арпада: загальний – 70 грн.; студенти, учні 10-11 класів – 50 грн.; учасники АТО – 40грн., учні до 9 класу – 35 грн.; діти до 6 років – безкоштовно;
– озеро “Синевир”: загальний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн;
– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.
– канатно-крісельний витяг – 120грн./ос, дитячий – 80грн./ос.
– реабелітаційний центр бурого ведмедя – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн;
– дегустація 3 сортів пива, сиру та м’ясних виробів – 130грн./ос.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *