Львів – сан. Карпати – Мукачево – Берегово – Середнє – Ужгород – Пилипець – Синевир – Львів

1 день: виїзд зі Львова (8:00) Переїжджаємо через Карпати до Закарпаття. Перша наша зупинка урочище Берегвар. Відвідаємо мисливський палац графа Шенборна та прогуляємось англійським парком. Обід. Наступна наша зупинка величний замок «Паланок» (екскурсія та огляд замку). Відпочинимо та покупаємось у термальному комплексі «Жайворонок». Переїзд до Мукачева. Екскурсія центральною частиною міста. Поселення до готелю.
2 день: сніданок та виїзд (8:00). Рухаємось уздовж вулканічних Карпат до села Середнє. Екскурсія по старовинним турецьким підвалам XVст та дегустація вин. Переїзд до Ужгорода. Екскурсія історичним центром міста та ужгородським замком. Дегустація твердих та м’яких сирів у селищі Ракошино. Повернення до Мукачева. Вечеря.
3 день: сніданок та виїзд (8:00). Відправляємось в мандрівку до Карпат. Під час екскурсії відвідаємо один з найкрасивіших водоспадів Українських Карпат – водоспад Шипіт, покатаємось на витязі на гору Гима. Переїзд до найбільше Карпатське озеро – Синевир, яке овіяне безліччю легенд. Обід у карпатській колибі. Повернення до Львова. (орієнтовно о 23:00)


Замовити тур

Виїзд: 26.09.2020

Вартість туру із поселення до готелю у сільській місцевості: 1395 грн./ос.
Вартість туру із поселення до готелю у місті Мукачеві: 1495 грн./ос.

У вартість ВХОДИТЬ:проїзд комфортабельним автобусом, проживання 2 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації вина.

Вартість вхідних квитків:
– водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.;
– озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн.
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба (в обидві сторони): загальний – 120 грн.; діти до 10 років та учасники АТО – 80 грн.; діти до 6 років – безкоштовно;
– Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150см. – 100грн.,діти до 120 см. – безкоштовно,оренда шафки–20грн.
– дегустація вин: 100-120грн./особа, екскурсія без споживання вина 80 грн./особа;
– Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) – 50 грн., студенти – 40 грн., учні – 20 грн.;
– палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 20 грн., школярі – 15 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *