Мукачево – Ботар – Виноградів – Середнє – Барвінок – Ужгород – Мукачево

1 день: Виїзд із Мукачева (о 10:00). Зустріч із представником туристичної фірми. Поселення. Переїзд до с. Ботар. Відвідаємо музей лекварю та дегустаційний зал. Саме тут спробуємо солодку смакоту, кількох різних сортів леквару та м’яса. Наступна наша зупинка ферма “Карпатський буйвол”. Відвідувачів ферми познайомлять із карпатським буйволами, послухаюсть цікаву екскурсію, а на дегустації представлять весь асортимент сирів, які можна буде придбати на місці. Поверення до Мукачева, екскурсія по історичному центру міста. Вільний час.
2 день: Сніданок і виїзд (о 9:00). Переїзд до с. Середнє. Дегустація вин та екскурсія відбудеться у старовинних турецьких підвалах. Відпочинемо та покупаємось у термальному комплексі «Золота гора». Обід. Екскурсійний тур продовжимо екскурсії центральною частиною міста Ужгород та ужгородським замком. Повернення до Мукачева (о 20:00).


Замовити тур

Виїзд: 04.09.2021;
02.10.2021.

*При потребі туристів, можливо забронювати додаткову ніч у готелі чи сільській садибі.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у міні-готелі або  у сільській садибі, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації вина, дегустаія сирів, дегустація лекварю та м’яса.

Вартість вхідних квитків:
– термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн, діти зростом до 150 см – 75 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.
– дегустація вин на винзаводі “Леанка”: 120 грн., екскурсія без споживання вина – 50 грн.
– дегустація буйволячих та овечих сортів сиру: загальний, студентський, учнівський – 65 грн.;
– дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний – 100 грн., учні – 90 грн.;
– Ужгородський замок: загальний – 50 грн., студенти – 40 грн., учні – 25 грн., діти дошкільного віку – безкоштовно.

Харчування:
Сніданок+вечеря – 120грн./ос. (у сільській садибі).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *