Львів – Ужок – Перечин – Барвінок – Середнє – Виноградів – Колочава – Львів

Закарпаття. Тут вас чекає: колоритна кухня,  чудові вина та смачні  сири, термальні джерела та унікальне село-музей, де ви  побачите сценки з життя горян.

1 День: Виїзд зі Львова (о 8:00). Перша зупинка в с. Ужок, ви оглянете дерев’яну церкву та покуштуєте мінеральну воду. Обід та дегустація атвентичних страв відбудеться у місті Перечин. Розважати Вас будуть місцеві гудаки. Покупаєтесь у термальному комплексі “Золота гора”. Дегустація Закарпатських вин відбудться у терецьких підвала у селищі Середнє. Поселення (о 21:00), вечеря.
2день: Сніданок та виїзд (о 8:00) до міста Виноградів. Відвідаєте ферму буйволів та продегустуєте унікальні сири. Побувате на Синевирському перевалі та оглянете карпатські краєвиди.  Колочава – село-музей, відвідування музеїв та обід-забава із сценками про життя горян. Дегустація мінеральної у селі  Сойми та повернення до Львова (о 23:30).


Замовити тур

Виїзд: 04.09.2021;
02.10.2021.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у сільських садибах або у готелі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичних об’єктах.

Вартість вхідних квитків:
– термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн, діти зростом до 150 см – 75 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.
– дегустація вин на винзаводі “Леанка”: 120 грн., екскурсія без споживання вина – 70 грн.;
– дегустація буйволячих та овечих сортів сиру: загальний, студентський, учнівський – 65 грн.;
– Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний – 70 грн/ос., пенсіонери, студенти – 50 грн/ос., школярі – 35 грн/ос.;
– частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “Трембіта”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі – 80 грн./ос., діти – 45 грн/ос.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *