Мукачево – Чинадієво – Косино – сан.Карпати – Ужгород – Мукачево

1 День: Приїзд до Мукачева. Зустріч із представником туристичної фірми. Мандрівка розпочнеться з екскурсії історичною частиною міста Мукачева. По вимощеній бруківкою вулиці переїжджаємо до неприступного, овіяного легендами замку  “Паланок“. Обід. Наступна зупинка, загадковий замок “Сент-Міклош” Послухавши захоплюючі легенди та історії від власника замку відправляємось до унікального мисливського палацу графа Шенборна. Екскурсійна програма розпочнеться з відвідування палацу. Також прогуляємось австрійським парком та продегустуємо воду з джерела молодості. Поселення, вечеря. Вільний час.

2 День:  Сніданок. Виїзд до оздоровчо-рекреаційного комплексу з термальною водою “Косино”.  Відпочинок, купання у термальних басейнах та відвідання різноманітних саун. Обід із закарпатських страв. Наступна наша зупинка м. Берегово, «Старий підвал» де продегустуємо закарпатські вина. Повернення до садиби. Вечеря. Вільний час.

3 День:  Сніданок. Виселення із садиби. Переїзд до Ужгороду. Екскурсія по тисячолітньому місту Ужгороду відкриває цілі культури різних часів і народів. Ви побачите унікальну будівлю колишньої синагоги, старовинний католицький костел Святого Георгія. Відвідаєте справжній шедевр архітектури Христо-Воздвиженський греко-католицький собор та прогуляєтесь по найдовшій липовій алеї в Європі. На замковій горі перед вами постане одна з найдавніших фортець Закарпаття – Ужгородський замок. Вільний час. Трансфер до ж/д вокзалу.


Замовити тур

Виїзд: 07.08.2020;
14.08.2020;
21.08.2020;
28.08.2020.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у міні-готелі або у сільській садибі, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації вина.
Страхування 50грн/ос.

Вартість вхідних квитків:
– палац Шенборнів: загальний – 25 грн., школярі – 20 грн.;
– Мукачівський замок: загальний і студентський – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
– дегустація вин: 80 грн.,
– Ужгородський замок: загальний – 50 грн., студенти – 40 грн., учні – 25 грн., діти дошкільного віку – безкоштовно;
– замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;
– термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 40 грн.;

Харчування:
Сніданок+вечеря – 120грн./ос. (у сільській садибі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *