Львів – Берегвар-Перечин -Ужгород-Середнє – Зарічово-Воєводино – Лумшори-Шипіт-Синевир – Львів

1 День: Виїзд зі Львова (о 8:00). Наша мандрівка по срібній землі розпочинається із мисливського палацу графа Шенборна. У селі Поляні продегустуємо мінеральну воду. Поселення до готелю у містечку Перечин. Вечеря.
2 День: Сніданок і виїзд (о 8:00) Відправляємось до міста Ужгород де на нас очікує екскурсія історичним центром міста та ужгородським замком. Дегустація закарпатського вина та екскурсія у винний підвал XVIст. відбудеться у селі Середнє. Торкнемось до мурів та відчуємо дух середньовічча у замку Тамплієрів. Після напруженого дня відпочинемо у термальному комплексі «Золота гора». Повернення до готелю. Вечеря.
3 День: Сніданок та виїзд. У Перечинській мануфактурі сиру продегустуємо унікальні види сиру. Прогуляємось вельможним парком графа Шенборна та відчуємо смак життя справжніх графів. Переїзд у Лумшори та «варіння у чанах». Родзинкою дня відвідання Лемківської хати де на нас очікує лемківські співанки та частування. Повернення до готелю. Вечеря.
4 День: Сніданок та виселення із готелю. Замок кохання «Сент-Міклош» наступна зупинка у нашій мандрівці. Їдемо до Карпат та милуємось карпатськими краєвидами. Під час екскурсії Карпатами оглянете один з найкрасивіших водоспадів – водоспад Шипіт, покатаємось  на витязі на гору Гима. Переїзд до найбільшого Карпатського озера – Синевир, яке овіяне безліччю легенд. Обід у карпатській колибі. Повернення до Львова (орієнтовно о 23:00).


Замовити тур

Виїзд: 14.10.2021.

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 3 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки, власні витрати.

Вартість вхідних квитків:
– водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.;
– озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.
– підйом на крісельно-канатній дорозі на г. Гимба: загальний – 150 грн.; діти до 10 років та учасники АТО – 100 грн.; діти до 6 років – безкоштовно;
– Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
– палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 20 грн., школярі – 15 грн.;
– купання в чанах з водою с. Лумшори: 150 грн./ос.;
– дегустація сиру у Перечинські мануфактурі сиру”: 80 грн./ос.
– лемківська хата забави та частування …..
– дегустація вина на агрофірмі “Леанка” – 120грн./ос.
– Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) – 75 грн., студенти – 50 грн., учні – 30 грн.;
– термальний комплекс “Золота гора”: 250 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *