Мукачево – Шипіт – Гимба – Колочава – Мукачево

Виїзд із Мукачева (о 7:45). Переїжджаємо через Синевирський перевал, що став справжньою іконою закарпатського живопису для художників. Перша зупинка, водоспад Шипіт  який  розкинувся при підніжжі гори Гемби. Недивно, що саме він належить до числа семи природних чудес України. 
У силі Пилипець покатаємось на витягах на гору Гимба. Обід в колибі. Наступна наша зупинка гірське село-музей Колочава. Екскурсія по території музею “Старе село” та відвідування унікальної церкви, побудованої без єдиного цвяха. Повернення до Мукачева орієнтовно (о 20:00)


Замовити тур

Виїзд: щосуботи та щонеділі.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування.
Страхування 40грн/ос. (за бажанням)

Вартість вхідних квитків:
– водоспад Шипіт: загальний – 10грн., пенсійний, студентський, учні – 5 грн.;
– підйом на крісельно-канатній дорозі на г. Гимба: загальний – 140 грн. в обидві сторони, школярі – 100грн. діти до 10р. – 80 грн.

– Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний – 80 грн/ос., пенсіонери, студенти – 50 грн/ос., школярі – 40 грн/ос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *