Ужгород – Мукачево – скелі Довбуша – фортеця Тустань – Мукачево – Ужгород

Екскурсія до Скелі Довбуша та фортеці Тустань дозволить доторкнутися до історії, насолодитися чудовими краєвидами та відчути неймовірну енергію гір.

Виїзд із Ужгорода та Мукачева (о 7:00/7:45) Запрошуємо Вас, відправитись в цікаву мандрівку до найдревнішої митниці України – фортеці Тустань заснованої понад 1000 років тому в Карпатах. Ви побачите скелі на яких знаходилася стара фортеця і оглянете загадкові наскельні малюнки. Скелі Довбуша – одне з українських «місць сили», В оточенні чудернацьких кам’яних велетнів, що колись відпочивали на дні прадавнього моря, яке перетворилось на смарагдовий ліс. Останньою нашою зупинкою є  скельний (Печерний) монастир, що є унікальним зразком сакрального будівництва X–XІІІ ст., вражає своєю таємничістю та загадковістю і належить до унікальних археологічних пам’яток України. Повернення до Ужгорода/Мукачево (орієнтовно о 23:00).


Виїзд: 05.09.2021
19.09.2021

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях та національних парках.
Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї, національні парки та харчування.

Вартість вхідних квитків:
– вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані»: загальний – 50 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 25 грн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *