Мукачево – Берегово – Верхня Грабівниця – Колочава – Хуст – Іза – Нижнє Селище – Мукачево

1 День:  Приїзд до МукачеваЗустріч із екскурсоводом. Поселення до хостелу. Мандрівка розпочнеться з пішохідної екскурсії історичним центром Мукачева, під час якої відвідаємо: Мукачівську ратушу, драматичний театр, готичну каплицю св. Михайла та костел св. Мартину покровителю Мукачева, а також багато цікавих та історичних будівель. Обід. По вимощеній бруківкою вулиці переїжджаємо до неприступного, овіяного легендами замку “Паланок“. Купання та відпочинок у термальному комплексі «Жаворонок», м. Берегово.Повернення до Мукачева. Вечеря. Вільний час.
2 День: Сніданок. Ранковий виїзд до містичного бункера лінії Арпада.  Огляд і екскурсія до підземного військового бункер протяжністю понад 800 метрів часів Другої світової війни. Обід. Переїзд до унікального села-музея Колочава. Екскурсійна програма розпочинається із екскурсії по історичному центру  Колочави. Тільки тут Ви можете побачити Пам’ятник вівчарю, Заробітчанам, Примирення та інші. Продовжимо нашу екскурсією по музею-скансену архітектури та побуту Закарпаття «Старе село». Ви познайомитеся із особливими умовами проживання колочавців 100 років тому, спробуєте самотужки відкрити хату дерев’яними ключами, написати літеру грифликом на кам’яній дощечці. Також відвідаємо єдиний в Україні музей історії вузькоколійної залізниці   «Колочавська вузькоколійка», який складається з раритетного діючого паровоза та 10 вагонів. Повернення до Мукачева. Вечеря. Вільний час.
3 День: Сніданок. Виїзд (о 8:00). Останній день нашої подорожі відправляємось до колишнї столиці  Карпатської України м. Хуст. Продегустуємо та відвідаємо справжню сироварню  у селі Нижнє Селище. Погодуємо  та сфотографуємось з плямистими оленями  на фермі у селі Іза, а також придбаємо сувеніри із лози. Повернення до Мукачева (орієнтовно о 19:00).

До нових зустрічей!


Замовити тур

Виїзд: 06.06.2020;
27.06.2020;
03.07.2020;
10.07.2020;
17.07.2020.
#Виїзди для організованих груп при попередньому резервуванні та зручної для вас дати.

Якщо Вас формується група більше 10 осіб, то 1 супроводжуючий їде  безкоштовно.(супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах).

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (2 ночі у хостелі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти, страхування на час подорожі – 25грн./ос.
Страхування 40грн/ос.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
– Мукачівський замок “Паланок”: загальний – 50грн,  студентський – 40 грн., школярі – 30 грн.
–  термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 200 грн. оренда шафки – 20грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
– бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний – 70 грн.; студенти, учні 10-11 класів – 50 грн.; учасники АТО – 40грн., школярі до 9 класу – 35 грн.; діти дошкільного віку – безкоштовно;
– Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний – 70 грн/ос., пенсіонери, студенти – 50 грн/ос., школярі – 35 грн/ос.;
– оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 30 грн., школярі – 20 грн.;
– екскурсія + дегустація сиру: загальний – 65 грн.;

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *