Пориньте у світ легенд та солодких історій Львова…

1 день. Прибуття на  ж/д вокзал Львова. Зустріч з представником фірми. На автобусі відправляємось до шоколадної фабрики «Світоч». Під час екскурсії по шоколадному королівству Ви побачите, як виготовляються цукерки, помадки та  різноманітні запашні начинки для цукерок. Поселення до хостелу. Обід. Під час пішохідної екскурсії по Львову ми оглянемо місто не лише ззовні з вулиць, а поглянемо на чарівний Львів з висоти пташиного польоту. Ви почуєте захоплюючі легенди площі Ринок, і навіть побуваєте у XIII ст., а також відвідаємо найсолодші місця Львова. Вільний час.
Самостійне повернення до хостелу. Ночівля
2 День: Сніданок. Запрошуємо Вас на костюмовану шоу-екскурсію разом з історичними персонажами Львова. Свої історії нам будуть розповідати: бургомістр міста, еврей Мойша, барон жебраків та місцевий монах. В кінці екскурсії Вони разом заспівають усім присутнім батярську пісню та запросять усіх на безкоштовне Львівське морозиво. Обід. Далі відвідамо найвижчу точку Львова – Високий замок. Вільний час. Ночівля
3 День: Сніданок. Виселення із хостелу (речі залишаємо у камері схову). Екскурсійна програма розпочнеться з відвідування таємничого підземелля  костелу єзуїтів, де послухаємо історії та легенди про могутній чернечий орден. У центральній частині міста Лева розташовується  старовинний Домініканський собор, у його підземеллях переховувалася спадкоємиця Речі Посполитої, Галішка Острозька. підземелля аптеки-музей вважається найстарішою аптекою України. В чисельних підземних кімнатах побачимо тематичний музей фармації, макети давніх аптекарів в процесі роботи. Завершимо нашу екскурсію, підземеллям оперного театру. Під час екскурсії побачимо річку Полтву, послухаємо історію спорудження театру на річці та про його подальшу долю. Вільний час.
Відправлення на вокзал на трамваї.


Замовити тур

Виїзд: під запит!
#Виїзди для організованих груп при попередньому резервуванні та зручної для вас дати.

Якщо Вас формується група більше 10 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно.  (супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах).

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, проживання(2 ночі у хостелі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, морозиво, страхування.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування та вхідні квитки в туристичних об’єктах, дегустації.

Вартість вхідних квитків: 30 грн. (дорослий), 10 грн. (учнівський до 14 років),
-костелу Єзуїтів (дорослі 20 грн., діти та школярі безкоштовно);
-Домініканського монастиря (дорослі 15 грн., студенти та школярі 5 грн.;
-Аптека-музей (дорослі 15грн., студенти 10грн., школярі 7 грн., ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *