Пориньте у світ легенд та солодких історій Львова…

1 день. Прибуття на  ж/д вокзал Львова. Зустріч з представником фірми. Під час пішохідної екскурсії по Львову ми оглянемо місто не лише ззовні з вулиць, а поглянемо на чарівний Львів з висоти пташиного польоту. Ви почуєте захоплюючі легенди площі Ринок, і навіть побуваєте у XIII ст., а також відвідаємо найсолодші місця Львова. Обід.
Для цікавішого пізнання міста лева ми підготували квест старими вуличками Львова – у пошуках левів.
Вільний час.
Повернення до хостелу. Ночівля
2 День: Сніданок. Запрошуємо Вас на костюмовану шоу-екскурсію разом з історичними персонажами Львова. Свої історії нам будуть розповідати: бургомістр міста, еврей Мойша, барон жебраків та місцевий монах. В кінці екскурсії Вони разом заспівають усім присутнім батярську пісню та запросять усіх на безкоштовне Львівське морозиво. Обід. Далі відвідаємо найвижчу точку Львова – Високий замок. Вільний час. Ночівля
3 День: Сніданок. Виселення із хостелу (речі залишаємо у камері схову). Екскурсійна програма розпочнеться з відвідування таємничого підземелля  костелу єзуїтів, де послухаємо історії та легенди про могутній чернечий орден. У центральній частині міста Лева розташовується  старовинний Домініканський собор, у його підземеллях переховувалася спадкоємиця Речі Посполитої, Галішка Острозька. підземелля аптеки-музей вважається найстарішою аптекою України. В чисельних підземних кімнатах побачимо тематичний музей фармації, макети давніх аптекарів в процесі роботи. Вільний час.
Відправлення на вокзал на трамваї.


Замовити тур

Виїзд: під запит!
#Виїзди для організованих груп при попередньому резервуванні та зручної для вас дати.

Якщо Вас формується група більше 10 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно.  (супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах).

У вартість ВХОДИТЬ: 2 ночі у хостелі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсія по історичній частині міста, екскурсія по підземеллям Львова, квест, тетралізована екскурсія, проїзд у міському транспорті.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування та вхідні квитки в туристичних об’єктах, дегустації, ж/д квитки.

Вартість вхідних квитків:
-костелу Єзуїтів (дорослі 20 грн., діти та школярі безкоштовно);
-Домініканського монастиря (дорослі 15 грн., студенти та школярі 5 грн.;
-Аптека-музей (дорослі 15грн., студенти 10грн., школярі 7 грн., ).
-Підйом на міську Ратушу – 50грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *