Площа Ринок, львівська Ратуша, підземелля, а також захоплюючий квест по Львову

1 День: Приїзд до Львова. Зустріч із екскурсоводом. поселення до хостелу.
Відправляємось на екскурсію по старим вуличкам та підземеллям Львова. Під час екскурсії Ви неначе перенесетесь у середньовіччя і відчуєте дух старого княжого Львова. Знайомство із містом почнемо із площі Ринок, також відвідаємо Вірменський квартал, підземелля аптеки-музею “Під чорним орлом”, на завершення завітаємо до таємного підземелля Єзуїтського монастиря, яке і досі  приховує безліч таємниць. Вільний час.
2 День: Найкращий варіант пізнати Львів — заблукати в ньому!
Cаме це Ви спробуєте на нашому квесті. Мандруючи вулицями старого Львова, Ви зможете познайомитися з головними левами-охоронцями середмістя та розгадати таємниці, які вони оберігають впродовж віків. Повправляєтесь в арифметиці з першим львівським мігрантом, віднайдете один із найоригінальніших сучасних пам’ятників, який застиг в одному з пасажів міста просто серед бруківки. Ви відшукаєте напис міста, викарбуваний на камені однієї з наших вулиць – і трохи здивуєтесь, що це не «Львів». Побачите, який оригінальний калейдоскоп зображень можна створити, вимощуючи вулиці міста різнобарвним каменем, і які цікаві зображення доповнюють львівські каналізаційні люки… Одним словом, дізнаєтесь те, що не почуєте на жодній іншій екскурсії в місті, адже загадки на нашому квесті ховаються у деталях. Отож, запрошуємо до цікавих і несподіваних відкриттів.
Вільний час.


Замовити тур

Виїзд: Щосуботи! 
#Виїзди для організованих груп при попередньому резервуванні та зручної для вас дати.

Якщо Вас формується група більше 10 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно.  (супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах).

У вартість ВХОДИТЬ:  екскурсії по центральній частині міста, екскурсія по підземеллях Львова, проживання (у хостелі),міський транспорт, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, квест програма.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Вхідні квитки:
– Вхідні квитки на Вежу ратуші оплачуються додатково: 30 грн. (дорослий), 15 грн. (учнівський до 14 років)
– Аптека музей – 15грн/ос.
– костелу Єзуїтів (дорослі 30 грн., діти та школярі 10 грн.).

 

One thought on “Дитячий вік-енд у Львові (2дні/1ніч) 645 грн./ос.

  1. Доброго дня
    Відповідь Ви отримаєте на Вашу електронну адресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *