Площа Ринок, львівська Ратуша, підземелля, а також відвідаємо найвищу точку Львова

1 День: Приїзд до Львова. Зустріч та знайомство із екскурсоводом. поселення до хостелу. Під час екскурсії по старих вуличкам Львова ви неначе перенесетесь у середньовічча і відчуєте дух старого Львова. Знайомство із містом почнемо із площі Ринок, яка виникла за князювання Лева Даниловича у другій половині XIII ст.. Після пл. Ринок ми відвідаємо Вірменський квартал, Львівський оперний театр та  піднімемось на міську Ратушу. Обід. Далі відвідамо найвижчої точки Львова і саме звідсить вели оборону Львова. 
2 День: Сніданок. Виселення із хостелу. Екскурсія підземеллями проходить найстарішими підземеллями Львова – підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуння Польщі Гальшка Острозька. Підземелля аптеки “Під чорним орлом”, діюча аптека-музей, найдавніша з існуючих у Львові аптек. В унікальному аптечному музейному комплексі демонструються більш ніж трьох тисяч рідкісних експонатів, яких зібрано науковцями, фармацевтами та колекціонерами. Підземелля Єзуїтського монастиря називають найбільш таємничішими підземеллями Львова де стоїть мармуровий саркофаг, а стіни досі приховують безліч таємниць. У 1256 році, коли Львів вперше згадується у Галицько-Волинському літописі, місто стояло на ріці. Сьогодні річка протікає під землею у величезній трубі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою.


Замовити тур

Виїзд: Щосуботи! 
#Виїзди для організованих груп при попередньому резервуванні та зручної для вас дати.

Якщо Вас формується група більше 10 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно.  (супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах).

У вартість ВХОДИТЬ:  екскурсії по програмі, проживання (1 ночі у хостелі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації, міський транспорт.

Вхідні квитки:
– Вхідні квитки на Вежу ратуші оплачуються додатково: 30 грн. (дорослий), 10 грн. (учнівський до 14 років)
– Аптека музей – 15грн/ос.
– костелу Єзуїтів (дорослі 30 грн., діти та школярі 10 грн.);
– Домініканського монастиря (дорослі 30 грн., студенти та школярі 10 грн.)

 

One thought on “Дитячий вік-енд у Львові (2дні/1ніч) 450 грн./ос.

  1. Доброго дня
    Відповідь Ви отримаєте на Вашу електронну адресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *